REGULAMIN ORGANIZACJI URODZIN/IMPREZY W „LASER WARS”

7 stycznia 2018

1. Orgaznizator oraz jego goście wpuszczani są nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem imprezy.

2. Na sali obowiązuje zakaz wnoszenia własnych artykułów spożywczych. Istnieje możliwość wniesienia własnego tortu na salę, jednak trzeba zgłosić taki fakt wcześniej. Wiąże się to z dodatkową opłatą 30 zł za obsługę tortu.

3. Dzieci oraz dorośli przebywają na terenie Centrum w obuwiu na płaskiej podeszwie.

4. W przypadku organizacji urodzin dla nieletnich opiekun urodzin zobowiązany jest do posiadania aktualnych numerów kontaktowych do opiekunów swoich gości.

5. Opiekun urodzin odpowiedzialny jest za bezpieczną zabawę dzieci na terenie Centrum oraz za wydanie dzieci pod koniec imprezy odpowiednim opiekunom. Opiekun, który pozostawia grupę dzieci bez opieki, robi to na własną odpowiedzialność.

6. Dzieci, po które nie zgłoszą się w odpowiednim czasie opiekunowie, oczekują wraz z organizatorem urodzin (opiekunem jubilata) poza salą rozgrywki (np. w poczekalni przy barze Centrum).

7. Odzież wierzchnią oraz buty należy pozostawić w specjalnie przeznaczonych do tego miejsc. Zaznaczamy, iż personel Centrum nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przy wejściu, czy w poczekalni.

8. W momencie nie zgłoszenia się w terminie urodzin, wpłacony zadatek przepada. Aby uniknąć tej sytuacji należy zadzwonić  CO NAJMNIEJ trzy dni wcześniej i ustalić nowy termin imprezy.